مناقصاتگالوانیزه

گالوانیزه

انواع گالوانیزه

برای دریافت مناقصه ها، مزایده ها و استعلام های ابزار دقیق از لینک پایگاه خبری مناقصات و مزایدات پارس نماد داده ها با دسته بندی های مناقصه گالوانیزه استفاده نمایید.

گالوانیزه چیست؟

بر روی فلزات پوششی از فلز روی به عنوان محافظ در برابر خوردگی و زنگ زدگی قرار می دهند که به این کار گالوانیزه می گویند.

مناقصات گالوانیزه شرکت پارس نماد داده ها

ورق گالوانیز ه یا لوله گالوانیزه

در مورد لوله های فولادی نیز برای حفاظت از این لوله ها در برابر خوردگی و آسیب پذیری پوششی از فلز روی بر روی آن قرار می دهند که به آن ها لوله گالوانیزه گفته می شود. معمولا طول لوله گالوانیزه حدود 6 متر می باشد. هم چنین لوله توسط دنده پیچ ها به هم دیگر متصل گردیده و به وسیله مواد مناسب آب بندی می شوند. به طور کلی دو نوع لوله گالوانیزه داریم که شامل لوله گالوانیزه آهنی و لوله گالوانیزه فولادی می باشد.

 

لوله گالوانیزه آهنی

به رنگ خاکستری و تیره می باشد و اکثرا به دو نوع متوسط و سبک تقسیم بندی می شوند.  از جنس آهن سفید نورد شده بوده. به آن لوله با درز نیز گفته می شود که در آن ها درز به وسیله دستگاه هایی به یکدیگر متصل گردیده است و به یکدگیر جوش داده می شوند و پس از آن لوله در فلز روی که به حال مذاب درآمده فرو برده شده و تبدیل می شود.

 

لوله گالوانیزه فولادی

 برای تهویه استفاده می گردد و هم چنین در تخلیه فاضلاب ها نیز از این نوع لوله استفاده می گردد. از جنس فولاد نرم می باشد و برای تهیه این لوله ها برای افزایش مقاومت به خوردگی و گالوانیزه کردن آن ها و مقاومت در برابر انواع اسیدها و زنگ زدگی آن ها را در یک وان حاوی فلز روی قرار داده تا ورق فولادی تبدیل به ورق گالوانیزه فولادی گردد.

 

لوله گالوانیزه گرم

در روش گالوانیزه گرم لوله در وان مذاب روی غوطه ور شده و پس از آن حرارت داده می شود.

 

لوله گالوانیزه سرد

در روش گالوانیزه سرد نمک های روی در داخل یک محلوله آبی الکترولیز گردیده و پس از آن این محصول تولید می گردد.

مخزن زباله گالوانیزه یا سطح زباله گالوانیزه

مخازن زباله گالوانیزه جهت جمع آوری مکانیزه زباله میباشد که این مخازن به دلیل ساخت از ورق گالوانیزه، ضد زنگ میباشد و دارای دوام بالایی است.

شما می توانید برای اطلاع از اخبار به روز و همچنین مناقصه گالوانیزه به سایت شرکت پارس نماد داده ها https://www.parsnamaddata.com و یا با شماره تلفن 02188379670 تماس حاصل نمایید.

به این نوشته رای دهید
[مجموع: 0 میانگین: 0]
برچسب ها
اطلاعات بیشتر

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *