آیفون تصویریسیستم های حفاظتی-دوربین مدار بسته،دزدگیر،آیفون تصویری و آنتن مرکزیمناقصات

آیفون تصویری

آیفون تصویری چیست؟

برای دریافت مناقصه ها، مزایده ها و استعلام های آیفون تصویری از لینک پایگاه خبری مناقصات و مزایدات پارس نماد داده ها با دسته بندی آیفون تصویری استفاده نمایید.

آیفون تصویری

آیفون تصویری چیست؟

آیفون تصویری یک سیستم ارتباطی و حفاظتی است که علاوه بر صوت امکان مشاهده مراجعه کننده را برای شما فراهم می نماید .

این کار از طریق انتقال تصویر دوربین پنل بیرون به مانیتور داخل انجام می پذیرد.

در بعضی از مدل های آیفون تصویری امکان ضبط تصویر درحافظه نیز وجود دارد.

آیفون های تصویری در دو مدل اصلی، سیاه و سفید و رنگی هستند که هر کدام از این دو جداگانه در  مدلهای مختلف دیگر  و بسته به شکل ظاهری و اندازه صفحه نمایش آنها با مقیاس سنجش اینچ کد گذاری می شوند با یکدیگر متفاوتند.
.

یک آیفون تصویری کامل تشکیل شده است از :

۱-پنل که به آن صفحه دم دری هم گفته می شود.
۲- مانیتور داخل منزل به آن گوشی گفته می شود.
۳-  منبع تغذیه یا همان ترانس
۴- قفل در بازکن
۵-پنل یا صفحه دم دری

 

آیفون های تصویری از نظر اجزا تشکیل دهنده با هم مشترکند همه آنها شامل :

۱-قاب فلزی که از نظر شکل ظاهری با هم متفاوتند و جنس آنها از آلومینیوم است.

۲-شیشه محافظت دوربین که روی قاب فلزی نصب شده است و برای حفاظت در برابر ورود آب به داخل پنل و حفاظت از لنز دوربین در برابر نور شدید خورشید و قابل دسترسی نبودن لنز می باشد.
۳-مهمترین جز تشکیل دهنده یک پنل دوربین این است که در دو مدل سیاه ، سفید و رنگی موجود است.

۴-برد صدا که در پنل های تک واحدی و دو واحدی به بالا با هم متفاوتند و عملکرد آنها بجز تقویت صدای رفت و برگشت پنل وظیفه هماهنگ کردن سیستم تصویر و رله در بازکن را دارد.
۵-بلندگو که برای پخش صدای داخل از مانیتور به دم دری
۶-میکروفون برای دریافت صدای مراجعه کننده و ارسال آن بعد از تقویت صدا توسط برد صوت به مانیتور
۷-شاسی زنگ و سوئیچر که برای برقراری ارتباط توسط مراجعه کننده زده شده که باعث وصل شدن سوئیچر مربوط به آن شاسی پخش صدای زنگ از مانیتور داخل و برقراری ارتباط می شود.

تقسیم بندی مانیتور و پنل آیفون های تصویری :

مانیتورها در دودسته رنگی یا سیاه سفید از هم متمایز می شوند. قابل ذکر است که بدانیم در یک آیفون تصویری به غیر از دوربین ، پنل برای رنگی بودن تصویر مانیتور هم باید امکان پخش تصویر را به صورت رنگی داشته باشد معمولاً اجزا تشکیل دهنده مانیتورها با هم مشابه اند تنها در مانیتور های سیاه و سفید از لامپ تصویر و برد مخصوص لامپ تصویر و در مانیتورهای رنگی از صفحه(ال سی دی) و یا (ال ای دی) و برد مخصوص صفحه استفاده می شود.

آیفون تصویری

منبع تغذیه و یا ترانس در آیفون های تصویری

منبع تغذیه وسیله ای است که با ولتاژ مورد نیاز پنل دم دری و قفل در بازکن را فراهم و به آنها منتقل می کند. این دستگاه شامل ورودی ۲۲۰ ولت  (ای سی) همان برق شهر می باشد.

قفل درب بازکن

از این وسیله می توان به عنوان یک وسیله مکانیکی نام برد و شامل قطعات مختلف از جمله ان بو پین – اهرم – فنر ارتجاعی و اجزا انتقال دهنده انرژی ذخیره شده در فنر به زنجیر های قفل است. در ضمن در قفل ها منزل که اخیرا در بازار ارائه می شوند این سیستم در بازکن تعبیه شده و نیازی به نصب قفل در بازکن نیست و با اتصال سیم برق ۱۶ یا ۱۴( ای سی) سیستم عمل می کند.

دوربین آیفون

وظیفـه دوربیـن تلویزیونـی آیفـون تصویـری انتقـال تصویـر از پشـت در بـه داخـل سـاختمان بـرای نمایـش در صفحـه در دو نـوع نمایشـگر آیفـون اسـت. ایـن دوربین هـا معمـوال (سـیاه و سـفید) و (رنگـی) موجـود هسـتند.

زاویه و قدرت دید دوربین آیفون

بـا لنـز یـا بـدون لنز ارائـه ميشـوند. از طرفـی بعضـی از ایـن دوربینها دوربینهـای آیفـون تصویـری معمـوال از نـوع میکروفـن دار (بـا صـدا) یـا بـدون میکروفـن (بیصـدا) مورد اسـتفاده قـرار میگیرنـد. دوربینهـای اسـتفاده شـده در آیفـون تصویـری دارای دو زاویـه دیـد (معمـول) و (باز) هسـتند.

در نمونه زاویـه دیـد معمولـی محـدوده دید دوربینـی 77 درجـه و در نوع باز ایـن زاویـه برابـر بـا 92 یـا 135 درجـه بـوده و محدوده بیشـتری از فضـای جلـوی ورودی سـاختمان را نشـان ميدهـد. ایـن دوربینها بایـد مجهـز به نـور مادون قرمز برای دید در شـب و سیسـتم تنظیم خـودکار نـور1 باشـند بـه طوری کـه در نور تمـام مواقع شـب و روز بـا حداقـل شـدت از 1 /0 لوکـس 2 یـک تصویر واضح و روشـن روی صفحـه نمایش دیده شـود

گوشی و صفحه نمایش

گوشـی و صفحـه نمایش در داخل واحد و ارتفـاع 145 سـانتیمتر از کف تمام شـده، نصـب ميشـوند حداقـل صـدای زنـگ داخـل واحـد حـدود 70 دسـی بـل و قابـل تنظیـم اسـت. بـراي نصـب صفحـه نمايـش و گوشـي ابتـدا پايه مخصـوص را در ارتفـاع مناسـب نصـب كـرده و سـپس پايـه و صفحـه نمايـش را روي آن نصـب و گوشـي را در محـل خـود قـرار دهيـد . گوشـی و صفحـه نمایـش در دو مـدل یکپارچـه شـامل معمـوال میکروفـون، بلندگـو و صفحـه نمایـش و یـا بـه صـورت جداگانـه سـاخته و ارائـه ميشـود.

با توجه نوسانات قیمت ارز و تحت تاثیر قرار گرفتن قیمت مواد اولیه برای تولید محصولات و تغییرات در قیمت آیفون تصویری، سازمان های دولتی و خصوصی و همچنین شرکت های پیمانکاری ساختمان سازی برای تکمیل پروژه ساختمانی درحال ساخت ، نیاز به خرید این محصول دارند، به همین جهت با مراجعه به بخش های مناقصه های آیفون تصویری و نیز بخش مناقصات سیستم های حفاظتی-دوربین مدار بسته،دزدگیر،آیفون تصویری و آنتن مرکزی می توانند درخواست خود را اعلام نمایند تا بتوانند از نظر کیفیت و کمیت به بهترین نحو نیاز خود را رفع نمایند.

شما میتوانید برای دریافت اطلاعات به روز و کامل با شماره 02188379670 تماس حاصل فرمایید.

به این نوشته رای دهید
[مجموع: 0 میانگین: 0]
منبع
شرکت پارس نماد داده ها
برچسب ها
اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *