مناقصاتپلمپ

پلمپ

انواع پلمپ

برای دریافت مناقصه ها، مزایده ها و استعلام های ابزار دقیق از لینک پایگاه خبری مناقصات و مزایدات پارس نماد داده ها با دسته بندی های مناقصه پلمپ استفاده نمایید.

مناقصه پلمپ شرکت پارس نماد داده ها

پلمپ چیست؟

پلمپ در واقع برای مهر و موم کردن بسته، پاکت و وسیله ای که از اهمیت و ایمنی بالا برخوردار است به کار می رود. پلمپ کردن باعث میشود که آن وسیله ای که مهر و موم شده است از نظر امنیتی دارای اهمیت بیشتر دارد این وسیله یک روش مقرون به صرفه و منعطفی است و برای این استفاده می شود آن وسیله را از هر گونه دستکاری محافظت نماید.

انواع پلمپ

–         پلاستیکی

–         کابلی

–         کانتینری

–         مهره ماسوره

–         سیمی گردشی

–         دستگاه پلمپ پرچ کن

–         هولوگرام امنیتی

–         درب بشکه

–         پلاک گوش دام

–         برچسب ایمنی

پلمپ برای چه مواردی به کار برده می شود.

وقتی یک وسیله ای مهر و موم می شود از دسترس عموم محفوظ است و برای تشخیص سرقت، دستکاری، آلودگی و یا هر عملی که به صورت تصادفی یا غیر تصادفی ایمنی را به خطر بیندازد کمک می کنند. برخی دیگر از موارد کاربرد انواع پلمپ را در زیر مشاهده می کنید.

کابلی

پلمپ کابلی از نوع مقاوم ترین پلمپ ها می باشد که برای انواع درها از آن استفاده می شود و همچنین در مواردی مانند حمل و نقل های بین المللی که نیاز به امنیت بالاتری دارند استفاده می شود.

مهره ماسوره

پلمپ مهره ماسوره یکی دیگر از انواع با امنیت بالا می باشد که برای پلمپ کردم کنتورها، تریلی ها و ماشین های سنگین و همچنین محموله هایی که باید مسافت طولانی را طی کنند استفاده می شود. این پلمپ از پیچ و مهره تشکیل شده است.

سیمی

در این نوع بدلیل جنس فلزی احتمال شکستگی پایین تری نسبت به نوع پلاستیکی داشته و برای در های کوچک مانند کنتور آب، کنتور برق، کنتور گاز، کیس کامپیوتر، درب بشکه روغن وغیره ایده آل هستند.

تسمه ای فلزی

این پلمپ ها مشابه مهر و موم های پلاستیکی با طول ثابت هستند که جنس آن ها از فلز بوده و دوام بیشتری نسبت به پلمپ های پلاستیکی دارند و برای کانتینرهای حمل بار بسیار مناسب اند.

شما می توانید برای اطلاع از اخبار به روز و همچنین مناقصه پلمپ  به سایت شرکت پارس نماد داده ها https://www.parsnamaddata.com و یا با شماره تلفن 02188379670  تماس حاصل نمایید.

 

به این نوشته رای دهید
[مجموع: 0 میانگین: 0]
برچسب ها
اطلاعات بیشتر

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *